Wpisy użytkownika Karolina D. z dnia 20 czerwca 2011

Liczba wpisów: 6

karolina1234
 
Aktorki, piosenkarki, prezenterki. Stylistki, bywalczynie imprez i wszelkiej maści znane kobiety są pod uważną obserwacją redaktorów magazynów i portali.

Teen Vogue przygotował swoją listę pięćdziesięciu najlepiej ubranych pań 2010 roku.

Z ciekwostek powiemy, że Anne Hathaway zajęła 49 pozycję, Rihanna - 40, Mila Kunis - 37, Kelly Osbourne jest 25, Blake Lively 23 a Keira Knightley - 20.

A kto znalazł się w czołówce tego zestawienia?
1. Alexa Chung Czy kogoś zaskakuje wysoka pozycja Brytyjki? Alexa, mimo słów krytyki jakich nie szczędzą jej media, konsekwentnie pokazuje się w przyciągających naszą uwagę stylizacjach. 1..jpg 2. Emma Roberts Młode pokolenie w natarciu! Wysoka pozycja dziewiętnastolatki to niejakie zaskoczenie, chociaż ostatnie stylizacje Emmy sprawiały na nas bardzo dobre wrażenie. 2..jpg 3. Carrey Mulligan Brytyjska aktorka, której zestawy mogą niekiedy przywodzić na myśl stylizacje dla starszej dziewczyny, zamyka pierwszą trójkę. Pochwała dla sprawdzonych wyborów? 3..jpg 4. Kate Bosworth Wie, jak wyglądać seksownie bez odsłaniania całego ciała. Stawia na marki i projektantów, którzy nie grają pierwszych skrzypiec, a i tak wygląda świetnie. 4..jpg 5. Lea Michele Znana z bijącego rekordy serialu Glee aktorka zawsze wybiera efektowne, lecz nie przesadzone kreacje. Kończący się powoli rok to jej czas. 5..jpg 6. Camilla Belle24-latka lubi wielką modę i wie, co wybierać, by zwracać na siebie uwagę. Strój, fryzura, makijaż – nie zdarza się, by aktorka popełniła wpadkę na jakiejś uroczystości. 6..jpg 7. Kristen Stewart Patrząc na ilość materiałów o tej aktorkce i jej stylu - można pisać książkę. Przemiana nieśmiałej dziewczyny w świadomą siebie kobietę dokonała się na oczach całego świata. 7..jpg 8. Taylor Swift W dżinsach czy bogatej sukience, Taylor często pojawiała się w programach, okładkach i w naszych artykułach. Piosenkarka zdobywa wysokie miejsca na zagranicznych listach przebojów,. 8..jpg 9. Olivia Palermo Bohaterka reality show The City, modelka, bywalczyni imprez określana “guru nowej klasyki” Olivia Palermo pojawia się pod koniec pierwszej dziesiątki. 9..jpg 10. Rachel Bilson Aktorka znana z produkcji Jumper, Życie na fali, Jak poznałem waszą matkę pokazuje się zarówno w sukniach od Chanel jak i ubraniach z popularnych sklepów. 10.jpg