Wpisy użytkownika Karolina D. z dnia 19 czerwca 2011

Liczba wpisów: 16

karolina1234
 
Karolina D.: W jesiennej kampanii reklamowej kolekcji Davida Yuramana pojawiły się trzy znane twarze: Anna Maria Jagodzinska, Amber Valletta i Arlenis Sosa.

Autorem sesji jest Peter Lindbergh, który wykorzystał proste, czarno-białe ujęcia, skromne stroje i niezbyt oryginalne pozy, który nie przytłaczają eleganckiej biżuterii.

Ze zdjęciami świetnie komponuje się także filmik reklamowy – pokazujący Anię w sytuacjach bardzo intymnych, a zarazem pełnych ciepła i miłości.

I jak Wam się podoba?
 

karolina1234
 
Jesienno-zimowa kampania RESERVED "BEAUTIFUL STORY" opowiada nadzwyczajne historie zwyczajnych ludzi i jest dowodem na to, że dzięki pasjom i marzeniom wszystko w życiu staje się możliwe .

Marka RESERVED do swojej najnowszej kampanii "BEAUTIFUL STORY" wybrała trzy osoby, które w świecie mody osiągnęły bardzo wiele. Bohaterami są kiedyś zwyczajni, na pozór nie wyróżniający się ludzie, którzy dziś są gwiazdami modelingu - Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru i Tobias Sorensen. Łączy ich pasja, wytrwałość i niezwykłe przypadki, które zmieniły ich życie.
Opowiadamy piękne historie o niezwykłych ludziach. Bohaterowie naszej kampanii nie tylko są piękni, mają też w sobie dużą determinację i odwagę do pokonywania własnych słabości i konsekwentnego realizowania swoich marzeń." - powiedziała Monika Kapłan Dyrektor Marketingu LPP S.A..

BEAUTIFUL STORY to bowiem opowieść o całkiem zwyczajnych, młodych ludziach, którym się udało, którzy doceniają swoje szczęście, ciężko pracują na swoją zawodową pozycję, zwiedzają świat żyjąc na walizkach, ale jednocześnie pamiętają o swoim pochodzeniu, rodzinie i przyjaźniach. Wszyscy bohaterowie wykazali się uporem i odwagą, dzięki czemu odnieśli sukces. Marka RESERVED przekonuje, że marzenia naprawdę się spełniają, a każdy z bohaterów kampanii BEAUTIFUL STORY przyznaje, że najtrudniejszy jest pierwszy krok.
Jako nastolatka nie przypuszczałam, że w przyszłości będę modelką, że będę występować w reklamach, a moja twarz będzie zdobić okładki światowych pism modowych. Stało się jednak inaczej. Moje nazwisko jest na siódmej pozycji w rankingu topmodelek na świecie. Obecnie mieszkam w Nowym Jorku, choć urodziłam się w Sierpcu. Wydaje mi się, że w życiu trzeba bardzo chcieć sięgać po więcej. Trzeba marzyć. Najtrudniejszy jest pierwszy krok..." - powiedziała Anna Jagodzińska, a Karmen Pedaru dodała - "W liceum miałam przezwisko patyczak, nie byłam super atrakcyjną dziewczyną. Interesowałam się męskimi sportami, byłam bramkarką w drużynie piłkarskiej. Nic nie zapowiadało, że ze szkolnego boiska w Estonii trafię wprost na paryski fashion week. Tę drogę należy przebyć w głowie. Trzeba ją sobie wyobrazić. Dostrzec nową siebie i dać temu szansę. Najtrudniejszy jest pierwszy krok...".

Polska marka odzieżowa namawia młodych ludzi do chwytania nadarzających się okazji. Życie jest pełne zaskakujących wydarzeń, dzięki którym mogą się spełnić marzenia. Warto więc stawiać wysoko poprzeczki, bo każdy jest bohaterem swojej historii.

Kampania

Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru i Tobias Sorensen zostali sfotografowani w Paryżu przez Mateusza Stankiewicza. Sesję stylizował Andrzej Sobolewski. O fryzury dbał Łukasz Pycior, a makijaż wykonała Gonia Wielocha. Konwencja sesji zdjęciowej BEAUTIFUL STORY to odsłona codziennego życia bohaterów, którzy na co dzień błyszczą w blasku fleszy i obiektywów.
 

karolina1234
 
Jakie podkłady wybrać na lato?

Zastanawiasz się czy powinnaś używać w lecie podkładu? Odpowiedź brzmi tak, ale wybieraj raczej te lekkie i nawilżające. Dobrze też sprawdzi się puder transparentny, lub nawilżający krem koloryzujący z SPF 15.

Najważniejsze, by podkład był beztłuszczowy i zawierał filtr ochronny. Najlepiej rozprowadzić go palcami. Tym sposobem lepiej się wchłonie i dłużej utrzyma na twarzy.

Radzę zrezygnować z bardzo kryjącego pudru, lepiej wybierz taki, który delikatnie brązuje skórę. Bronzer jest najlepszym sprzymierzeńcem letniego makijażu. Pod warunkiem, że będziesz go nakładała na nos, czoło i kości policzkowe, czyli miejsca, gdzie naturalnie słońce dociera najszybciej. Wieczorem jego ciepły odcień możesz skontrastować z jasnym różem na policzkach. Opalenizna będzie wydawała się intensywniejsza.

Do odświeżenia skóry używaj wody termalnej. jeśli masz problem ze świecącą się cerą powinnaś zawsze nosić ze sobą bibułki matujące. Są one świetnym rozwiązaniem nie tylko latem.